KONST / Litografier / Färglitografi 12144292
nr 1214 4292
Josep Baqués
(f. 1931), Spanien
Färglitografi, Stilleben. Signerad, numrerad 184/250, bladets mått: 37x53 cm
Kondition: saknar glas
Josep Baqués, spansk bildkonstnär född i Barcelona 1931.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:25:28
24/10 19:54:44